Identifikace: vždy má na sobě nebo v sobě něco zelenýho.
Nejoblíbenější:
 • jídlo : smažák.
 • pití : zelená (pokud možno v kombinaci s nějakým alkoholem).
 • hudba : P.V.A.
video ukázka

Nejstarší člen kapely. Každý rok v měsíci lednu je mu plných 17 let. V kapele zastává pozici basového kytaristy, za což vděčí zejména svému otci. Ten jakožto náruživý včelař, avšak nezodpovědný otec, často nutil syna vybírat včelí plástve z úlu bez jakýchkoliv ochranných pomůcek. Při této práci pak Lála často upadal do bezvědomí vlivem nespočtu obdržených žihadel. Stalo se však co nikdo neočekával. Tento stav se časem Lálovi natolik zalíbil, že po tragickém uhynutí otcova včelstva, byl nucen obdobný stav navozovat uměle pomocí basové elektrické kytary. Z toho také plyne upozornění pro ženskou část publika skupiny …ALE HOVNO!: hraje-li Lála na kytaru, je jakýkoliv pokus o komunikaci s ním zbytečný!!!
Identifikace: dlouhý číro.
Nejoblíbenější:
 • jídlo : všechno 2x.
 • pití : zelená (+ šlehačka + granko).
 • hudba : Visací Zámek.
video ukázka

Kytarista, který v květnu dovrší svých úctyhodných 17 let. Patří k těm šťastnějším z nás, kteří byli odmala vychováváni v punkové rodině. Otec, imaginární číro, ho vychovával v punkovém duchu již od narození tím že ho, jakmile uzvedl kladivo, nutil v garáži třískat tímto odporným nástrojem do ocelových plechů různých tvarů a tloušťek, a to bez jakékoliv ochrany trpících sluchových orgánů. Tímto způsobem ho otec zcela cílevědomě připravoval na pozdější absolvování nespočtu punkových koncertů. Též výzdobou oné "kultovní" garáže nenechal jeho otec nikoho na pochybách, kam směřuje výchovu svého syna. Tak se tedy stalo to, co se vlastně stát muselo. Mára zakoupil v 17ti letech svou první elektrickou kytaru a od té doby se na tomto nástroji zabývá komponováním kvílivých sól.
Identifikace: jí všechno co vypadá alespoň trochu jako jídlo.
Nejoblíbenější:
 • jídlo : zbytky.
 • pití : Branický pivko.
 • hudba : The Exploited.
video ukázka

Šestnáctiletý bubeník, vychovávaný ve spořádané rodině. Otec, který trávil drtivou většinu času v podzemní části jejich obytného domu, kde se zřejmě pokoušel zkapalnit oheň. Je nutno říci, že se mu to s největší pravděpodobností podařilo, protože jiný způsob vzniku pro jeho domácí pálenku obrovské síly totiž snad ani není možný. Jelikož, jak již bylo řečeno, trávil v této části domu hodně času, bylo na jeho synovi (Papendorf - pozn.aut.), aby zprostředkovával komunikaci mezi otcem a zbytkem rodiny. Papendorf však díky své extrémní lenosti (sám to ale dává za vinu zákeřné, lékaři dosud neobjevené, chorobě) komunikoval s otcem mlácením ocelovými tyčemi o radiátor (topné těleso - odborně). Právě odtud pochází Papendorfova neuvěřitelná neschopnost neudržet rytmus a proto byl nejvážnějším (jediným) aspirantem na post bubeníka kapely.
Identifikace: Tetování na 99% těla (ale jaký, to radši ani psát nebudu)
Nejoblíbenější:
 • jídlo : das richtige Deutsche Eintopf (polévka z jednoho hrnce-německé národní jídlo).
 • pití : koblihy s rumovou náplní.
 • hudba : ...Ale Hovno!.
video ukázka

Nejstarší člen kapely, který každoročně slaví své 23. narozeniny. Plnoprávným členem kapely se stal z historického hlediska teprve nedávno - asi v roce 2005. Dlouho jsme totiž nemohli najít druhého kytaristu, až se jednou skauti kapely (Koreczlomenina, Žabák, Kleki Petra, Rychlá Noha, Pytlatej, Máčala a Bouchač) po několikadenním tahu v hostinci "U tvrze" ocitli omylem na juniorském ME judistů v Německém městě Einjährigfreiwilligenschule. Vokap zde ve finále hmotnostní kategorie "nade všechny meze" porazil v silně podnapilém stavu svého krajana Františka Koudelku (pozdějšího mistra ČR v judu v seniorské kategorii). Vokap upoutal pozornost zejména tím, že si na stupních vítězů nechal místo hymny zahrát "Traktor" do Visáčů, a zběsilým pogováním jen stvrdil svou sounáležitost s námi a našimi vrstevníky. Nutno objektivně přiznat, že až s jeho příchodem se v kapele objevila i kvalita, a to jak ve smyslu zvýšení váhového průměru, zkušeností s konzumací alkoholu, hulení, tak v neposlední řadě i v komponování hudby a skládání textů. Je jen na škodu, že se tento náš hudební "guru" věnuje stále více svým podnikatelským aktivitám, a sice podomnímu prodeji mouky dvounulky pašované z oblastí daleko za polárním kruhem v Severní Emerice. Více jeho času by kapele určitě prospělo.
Identifikace: říká si Karel z Kladna.
Nejoblíbenější:
 • jídlo : dKatův šleh s chilli papričkama.
 • pití : pivko Démon.
 • hudba : Jaksi Taksi.

Pro změnu nemladší člen kapely. Již několik let mu je pouhých 13 roků. Přes svoje nesporné mládí zastává v kapele nejzodpovědnější pozici, a sice pozici zvukaře. Je to 183 cm vysoký a 93 kilo vážící nekuřák a abstinent s velmi klidnou povahou a vřelým vztahem ke svému svetru, se kterým se vždy rád podělí o část již natrávené "snídaně" (10 piv + 8 velkejch zelenejch + 3 velký tequilly + něco jako hranolky). Ranná část jeho kariéry jakožto profesionálního zvukaře je obestřena tajemstvím, ale bylo potvrzeno, že začínal jako zvukař kapely Visací Zámek. Když jim pomohl ke slávě, měl začít zvučit u samotného krále české pop music - božského Karla Gotha(je). Manažer skupiny …ALE HOVNO! však výše zmíněného umělce dokázal přeplatit, ale je ovšem nutno podotknout, že to byla velice dobrá investice.
Identifikace: oblíbená nadávka: kuleváloš bastardóš (vy líný bastardi - pozn. aut.)..
Nejoblíbenější:
 • jídlo : Maďarský guláš.
 • pití : stříček z bílého vínka, Plzeň 12°.
 • hudba : Totální Nasazení, N.V.Ú.

Je zakládajícím (a dlouho byl také jediným) členem skupiny …ALE HOVNO!. V okamžiku, kdy se mu podařilo přetáhnout do své kapely čtyři nebohé, nic netušící "takyumělce" (Lála, Mára, Honny a Papendorf), sám sebe pasoval na post generálního manažera. Tímto taktickým manévrem se tedy rázem stal i jejich vykořisťovatelem. Místo toho, aby sám nějaké finance obstarával či koncerty zajišťoval, neustále láká ze svých poddaných nemalé finanční částky. Tím přivodil nejednomu členu kapely (všem) tíživou finanční situaci. Něco málo také z jeho soukromí. Jaký je jeho věk nikdo neví. Náhle se zde objevil s touhou založit punkovou kapelu, která by mu vynesla alespoň na výlet na Bahamy za Viktorem Koženým. Do Čech přijel údajně před pár lety z Maďarska, ale mezi členy kapely koluje fáma, že přicestoval časem přímo z otrokářské společnosti.
Síň slávy - bývalí členové.


Identifikace: nelze jí přehlídnout.
Nejoblíbenější:
 • jídlo : čistá vodka.
 • pití : čistá vodka.
 • hudba : …Ale Hovno! (hlavně písnička "Manažer" - pozn.aut.).

Jedenáctiletá nadaná zpěvačka, toužící po profesionální kariéře, což jí může splnit pouze naše kapela. Její minulost je ostatním členům kapely naprosto neznámá. Jediné co víme je, že pochází snad z Čečensko - Ingušské oblasti. Z tohoto důvodu a také z možnosti jejích kontaktů s východoevropskou mafií, po její minulosti žádný z členů kapely raději ani nepátrá. Jistě tedy pochopíte, když si další informace nechám raději pro sebe (nechci umřít tak mladej…).
Pozn.: Touto cestou kapela děkuje za zakoupení šesti párů bot zn. "Čengers" (čečenská varianta "Rangers") neznámým zahraničním sponzorem…